Produkspecificatie
| Produkspecificatie | |
| Onderdeilnr | 48655-42060 |
| Installatiepositie | Vooras beide kante |
| Huuwegte | 60mm |
| Binnediameter | 16mm |
| Boetediameter | 68,2 mm |
| Materiejaal | Rubber-Metaalbevestiging |
| Soort geleidingstang | veur Controlearm |
| Veringsoort | Bussing |
| Kruusverwiezing | |
| TOYOTA | 4806842050-P |
| TOYOTA | 4806942050-P |
| TOYOTA | 4865542060 |
|
Toepasbare voertuige ‘t Onderdeilnummer 48655-42060 is gesjik veur sommige TOYOTA-modelle, wie volgt: |
|
| TOYOTA |
LEXUS NX:2014- |
| TOYOTA |
RAV 4 III:2006-2013 |
| TOYOTA |
RAV 4 IV:2012-2018 |
| Anger informatie | |
| Onderdeilnaom | Bussing |
| Onderdeil nr. | 48655-42060 |
| Produkgrootte | Sjtandaard |
| HS-code | 8708801000 |
| Veurwaarde | 100% nuuj en getes |
| MOQ. | 10 PCS |
| Leveringscapaciteit | 100.000 stukke per maond |
| Afleveringstied | 10-45 daog |
| Pakkit | J-CREST Verpakking / Neutraal pakket / veur de vereiste vaan de klant |
| Betaling | T/T, Western Union, L/C, Money Gram |
| Garantie | 12 maonde |
| Verzendingswijze | Zee / Loch / DHL / UPS |
| Product Oorsprong | China |

De busfunctie vaan de regelarm is um de regelarm elastisch aon ‘t frame te verbinde, onderwieles d’r drei sleutelfuncties weure bereik: sjokabsorptie, positionering en begeleiding, zoewie ruis- en trillingsisolatie.
We levere hoege kwaliteit onderdeile veur chassis en ophangingssysteme.

FAQ
V: 1. Kins se OEM en ODM doen?
A: Jao, OEM en ODM zien allebei geaccepteerd. ‘t Materiaal, de kleur, de stijl kin aanpasse, de basishoeveelheid zulle we advisere nao ‘t bespreke.
V: 2. Kins se de verpakking vaan ós bedrief doen?
A: Jao, geer gief gewoen ‘t ontwerp vaan ‘t pakket en veer zulle producere wat geer wilt. Ver höbbe ouch de professionele ontwerper dee uch kin helpe mit ‘t ontwerp vaan de verpakking.
V: 3. Wanneer kin ich de pries kriege?
A: Normaal gesproke geve veer binne 12 oor naodat veer eur vraog kriege.
V: 4. Wat is eur MOQ?
A: Es ver de produkte op voorraod höbbe, zal ‘t gein MOQ zien. Es ver motte producere, kinne ver de MOQ bespreke volgens de exacte situatie vaan de klant.
V: 5.Könne ver ós bedriefslogo gebruke?
A: Jao, we kinne eur privélogo afdrukke volgens eur verzeuk.
Boe um Saikan keze?


Heitelik: 48655-42060 bushing voor toyota rav 4 iv en lexus nx, China 48655-42060 bushing voor toyota rav 4 iv en lexus nx fabrikanten, leveranciers




