Produktbesjrieving
| Produkspecificatie | |
| Onderdeilnr | 48655-12170 |
| Installatiepositie | Vooras beide kante |
| Huuwegte | 60mm |
| Binnediameter | 14,5 mm |
| Boetediameter | 68,2 mm |
| Materiejaal | Rubber-Metaalbevestiging |
| Soort geleidingstang | veur Controlearm |
| Veringsoort | Bushing |
| Kruusverwiezing | |
| TOYOTA | 48068-05070 |
| TOYOTA | 48068-12260 |
| TOYOTA | 48068-13010 |
| TOYOTA | 48069-05070 |
| TOYOTA | 48069-12260 |
| TOYOTA | 48069-13010 |
| TOYOTA | 48655-12170 |
|
Toepasbare voertuige ‘t Onderdeilnummer 48655-12170 is gesjik veur sommige TOYOTA-modelle, wie volgt: |
|
| TOYOTA |
AVENSIS:2003-2008 |
| TOYOTA |
COROLLA:2001-2007 |
| Anger informatie | |
| Onderdeilnaom | Bussing |
| Onderdeil nr. | 48655-12170 |
| Produkgrootte | Sjtandaard |
| HS-code | 8708801000 |
| Veurwaarde | 100% nuuj en getes |
| MOQ. | 10 PCS |
| Leveringscapaciteit | 100.000 stukke per maond |
| Afleveringstied | 10-45 daog |
| Pakkit | J-CREST Verpakking / Neutraal pakket / veur de vereiste vaan de klant |
| Betaling | T/T, Western Union, L/C, Money Gram |
| Garantie | 12 maonde |
| Verzendingswijze | Zee / Loch / DHL / UPS |
| Product Oorsprong | China |


FAQ
1. Wie zit ut mit de kwaliteit en garantietied veur eur produkte?
Elk product woort veur de levering getes. Alle produkte höbbe 12 maond garantie.
2.Wat is eur verzendservice?
Ver kinne deenste levere veur ‘t boeke vaan sjeeps, de consolidatie vaan goedere, de douaneverklaoring, de veurbereijing vaan verzenddocumènte en ‘t levere vaan bulk op de sjeephave. In sommige sjtaej is ouch deur-tot-deur-bezorging besjikbaar.
3. Wat zien de veurwaarde vaan de levering?
Ozze gewoene leveringstermijn is FOB China Sea Have. Ver acceptere ouch EXW, FOB, CFR, CIF en Door-to-Door levering in sommige sjtaej enz. Ver zulle uch de verzendkoste aanbiede en geer kin degene keze die veur uch ‘t meis handige en effectief is.
4. Wat is eur service nao-?
Ozze kwaliteitsgarantieperiood is ein jaor. Alle kwaliteitsprobleme zulle weure opgelos nao tevrejeheid vaan de klant.
Woe is eur bedrief gelege?
Stad Ningbo, provincie Zhejiang, China.
Bedriefsprofiel
Ningbo Saikan Auto Spare Parts Co., Ltd. ligk in Ningbo City, de provincie Zhejiang, boe ein vaan de groetste zeehavens ter wereld is. Saikan, opgeriech in 2018, heet tien jaor ervaring in ‘t exportere vaan auto-reserveondeile. Ozze productassortiment umvat ‘t motorsysteem, chassis- en veringsysteem, filters en oonderhoudsoonderdeile, remsysteem, transmissie- en stuursysteem, elektrisch en elektronisch systeem, koelings- en AC-systeem, carrosserie-onderdeile en nog veul mie. Ver wèrke same mit professionele febrieke, um veur betrokke produkkwaliteit te garandere. Daoneve höbbe veer ‘n ervare en efficiënt verkoopsteam dat u concurrerende prijze en professionele deenste kin levere.
Ozze merrete umvatte euver de ganse wereld, inclusief regio’s wie ‘t Midde-Ooste, Afrika, Azië, Europa, de Amerika’s en Rusland. "Hoog kwaliteit en uitstekende deens" is ós bedriefsfilosofie. We streve altied nao wederzijdse oontwikkeling en winne-veurdeile mit ós klante. Ver kieke d’r oet um same te wèrke mit eur geachte bedrief.

Heitelik: 48655-12170 bushing veur toyota avensis en corolla, China 48655-12170 bushing veur toyota avensis en corolla fabrikanten, leveranciers




