Produkspecificatie
| Produkspecificatie | |
| Onderdeilnr | 48654-33050 |
| Installatiepositie | Vooras beide kante |
| Huuwegte | 168mm |
| Binnediameter | 16,3 mm |
| Boetediameter | 32,2 mm |
| Materiejaal | Rubber-Metaalbevestiging |
| Soort geleidingstang | veur Controlearm |
| Veringsoort | Bussing |
| Kruusverwiezing | |
| LEXUS | 48654-28060 |
| LEXUS | 48654-33050 |
| LEXUS | 48654-48020 |
| TOYOTA | 48654-28060 |
| TOYOTA | 48654-33050 |
| TOYOTA | 48654-48020 |
|
Toepasbare voertuige ‘t Onderdeilnummer 48654-33050 is gesjik veur sommige modelle vaan TOYOTA, wie volgt: |
|
| TOYOTA | |
| TOYOTA | |
| TOYOTA | |
| TOYOTA | |
| TOYOTA | |
| Anger informatie | |
| Onderdeilnaom | Bussing |
| Onderdeil nr. | 48654-33050 |
| Produkgrootte | Sjtandaard |
| HS-code | 8708801000 |
| Veurwaarde | 100% nuuj en getes |
| MOQ. | 10 PCS |
| Leveringscapaciteit | 100.000 stukke per maond |
| Afleveringstied | 10-45 daog |
| Pakkit | J-CREST Verpakking / Neutraal pakket / veur de vereiste vaan de klant |
| Betaling | T/T, Western Union, L/C, Money Gram |
| Garantie | 12 maonde |
| Verzendingswijze | Zee / Loch / DHL / UPS |
| Product Oorsprong | China |
We levere alle onderdeile veur chassis en ophangingssysteme.

FAQ
V: 1. Kins se volgens de monsters producere?
A: Jao, ontwikkele op basis vaan eur monsters of technische teikeninge is besjikbaar.
V: 2. Wat is de MOQ?
A: D’r is gein MOQ veur steekproefbestelling, mer de pries is belangriek. Veur de hoeveelheid bulkbestellinge, wie mie geer bestelt, wie baeter de pries die ver geve.
V: 3. Wie zit ut mit de kwaliteit en garantietied veur eur produkte?
A: Elk produk is veur de levering getes. Alle produkte höbbe 12 maond garantie.
V: 4. Kinne ver ós bedriefslogo gebruke?
A: Jao, we kinne eur privélogo afdrukke volgens eur verzeuk.
V: 5.Geefste veurbeelde? Is ut gratis?
A: Es ‘t steekproef ‘n lieg waerde heet, zulle ver ‘t gratis steekproef mit de vrachverzameling levere. Maar veur sommige steekproeve mit ‘n hoege waerde motte we de steekproefkoste verzamele.
Boe um Saikan keze?
Ozze veurdeile:
1. Gooje kinnes euver versjillende merrete kin voldoon aan speciale vereiste.
2. Rieke ervaringe mit auto-reserveondeile en exportere.
3. Speciaal kostecontrolesysteem zörg d’r veur dat de meis gunstige pries geit.
4. Kleine bestellinge of proefbestellinge zien ouch besjikbaar
5.Verantwoordelek inspectieteam um alle produkte te oonderzeuke veur levering.
6.12-24 maond naverkoupdeenste.

Heitelik: 48654-33050 bushing voor toyota camry en lexus es, China 48654-33050 bushing voor toyota camry en lexus es fabrikanten, leveranciers




