Produkspecificatie
| Produkspecificatie | |
| Onderdeilnr | 48655-02060 |
| Installatiepositie | Vooras beide kante |
| Huuwegte | 60mm |
| Binnediameter | 16mm |
| Boetediameter | 68mm |
| Materiejaal | Rubber-Metaalbevestiging |
| Soort geleidingstang | veur Controlearm |
| Veringsoort | Bussing |
|
Kruusverwiezing |
|
| TOYOTA | 48068-02130 |
| TOYOTA | 48068-05080 |
| TOYOTA | 48068-0F030 |
| TOYOTA | 48068-12300 |
| TOYOTA | 48069-02130 |
| TOYOTA | 48069-05080 |
| TOYOTA | 48069-0F030 |
| TOYOTA | 48069-12300 |
| TOYOTA | 48655-12210 |
|
Toepasbare voertuige ‘t Onderdeilnummer 48655-02060 is gesjik veur sommige modelle vaan TOYOTA, wie volgt: |
|
| TOYOTA |
LEXUS NX:2014- |
| TOYOTA |
AURIS:2007-2012 |
| TOYOTA |
RAV 4 IV:2012-2018 |
| TOYOTA |
VERSO:2013-2018 |
| Anger informatie | |
| Onderdeilnaom | Bussing |
| Onderdeil nr. | 48655-02060 |
| Produkgrootte | Sjtandaard |
| HS-code | 8708801000 |
| Veurwaarde | 100% nuuj en getes |
| MOQ. | 10 PCS |
| Leveringscapaciteit | 100.000 stukke per maond |
| Afleveringstied | 10-45 daog |
| Pakkit | J-CREST Verpakking / Neutraal pakket / veur de vereiste vaan de klant |
| Betaling | T/T, Western Union, L/C, Money Gram |
| Garantie | 12 maonde |
| Verzendingswijze | Zee / Loch / DHL / UPS |
| Product Oorsprong | China |


De busfunctie vaan de regelarm is um de regelarm elastisch aon ‘t frame te verbinde, onderwieles d’r drei sleutelfuncties weure bereik: sjokabsorptie, positionering en begeleiding, zoewie ruis- en trillingsisolatie.
We levere hoege kwaliteit onderdeile veur chassis en ophangingssysteme.

FAQ
V: 1. Wie zit ut mit de kwaliteit en garantietied veur eur producte?
A: Elk produk is veur de levering getes. Alle produkte höbbe 12 maond garantie.
V: 2. Wat is de MOQ?
A: D’r is gein MOQ veur steekproefbestelling, mer de pries is belangriek. Veur de hoeveelheid bulkbestellinge, wie mie geer bestelt, wie baeter de pries die ver geve.
V: 3. Kins se volgens de monsters producere?
A: Jao, ontwikkele op basis vaan eur monsters of technische teikeninge is besjikbaar.
V: 4.Wat is eur service nao-?
A: Ozze kwaliteitsgarantieperiode is ein jaor. Alle kwaliteitsprobleme zulle weure opgelos nao tevrejeheid vaan de klant.
V: 5. Woe is eur bedrief gelege?
A: Stad Ningbo, provincie Zhejiang, China.
V: 6.Wat is eur hoofmerret?
A: Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Azië, ‘t Midde-Ooste en Afrika enz.
Heitelik: 48655-02060 bushing veur toyota auris en lexus nx, China 48655-02060 bushing veur toyota auris en lexus nx fabrikanten, leveranciers




