Produkspecificatie
| Produkspecificatie | |
| Onderdeilnr | 48654-33060 |
| Installatiepositie | Vooras beide kante |
| Huuwegte | 172,5 mm |
| Binnediameter | 16,2 mm |
| Boetediameter | 32,6 mm |
| Materiejaal | Rubber-Metaalbevestiging |
| Soort geleidingstang | veur Controlearm |
| Veringsoort | Bussing |
| Kruusverwiezing | |
| TOYOTA | 48068 42070 |
| TOYOTA | 48069 42070 |
| TOYOTA | 48654 33060 |
|
Toepasbare voertuige ‘t Onderdeilnummer 48654-33060 is gesjik veur sommige TOYOTA-modelle, wie volgt: |
|
| TOYOTA |
NX II:2021-2023 |
| TOYOTA |
RAV 4 V:2018- |
| Anger informatie | |
| Onderdeilnaom | Bussing |
| Onderdeil nr. | 48654-33060 |
| Produkgrootte | Sjtandaard |
| HS-code | 8708801000 |
| Veurwaarde | 100% nuuj en getes |
| MOQ. | 10 PCS |
| Leveringscapaciteit | 100.000 stukke per maond |
| Afleveringstied | 10-45 daog |
| Pakkit | J-CREST Verpakking / Neutraal pakket / veur de vereiste vaan de klant |
| Betaling | T/T, Western Union, L/C, Money Gram |
| Garantie | 12 maonde |
| Verzendingswijze | Zee / Loch / DHL / UPS |
| Product Oorsprong | China |
De busfunctie vaan de regelarm is um de regelarm elastisch aon ‘t frame te verbinde, onderwieles d’r drei sleutelfuncties weure bereik: sjokabsorptie, positionering en begeleiding, zoewie ruis- en trillingsisolatie.
We levere hoege kwaliteit onderdeile veur chassis en ophangingssysteme.


FAQ
V: 1. Kins se de verpakking vaan ós bedrief doen?
A: Jao, geer gief gewoen ‘t ontwerp vaan ‘t pakket en veer zulle producere wat geer wilt. Ver höbbe ouch de professionele ontwerper dee uch kin helpe mit ‘t ontwerp vaan de verpakking.
V: 2. Wanneer kin ich de pries kriege?
A: Normaal gesproke geve veer binne 12 oor naodat veer eur vraog kriege.
V: 3. Wat is eur MOQ?
A: Es ver de producte op voorraod höbbe, zal ‘t gein MOQ zien. Es ver motte producere, kinne ver de MOQ bespreke volgens de exacte situatie vaan de klant.
V: 4. Wie lang is eur leveringstied?
A: De algemein leveringstied is 30-45 daog nao ontvangs vaan eur bestellingsbevestiging. Maar sommige items höbbe we op voorraad, ut duurt mer 3-5 daog.
V: 5.Könne ver ós bedriefslogo gebruke?
A: Jao, we kinne eur privélogo afdrukke volgens eur verzeuk.
Heitelik: 48654-33060 bushing voor toyota rav 4 v en lexus nx ii, China 48654-33060 bushing voor toyota rav 4 v en lexus nx ii fabrikanten, leveranciers




